Zobacz jakie efekty uzyskali moi klienci.

Prowadząc treningi stawiam nie tylko na przemianę ciała, ale również umysłu, bo przecież wszystko jest w naszej głowie. Przemiana – to to, co fascynuje mnie podczas pracy z klientami najbardziej.

Kobieta schudla dwadziescia kilogramow

Paula

Moja podopieczna Paula podczas naszej współpracy schudła 20 kg. Jednak jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa i nadal pracujemy nad jej sylwetką. Jak sama twierdzi uzależniła się od ćwiczeń na siłowni.

Mężczyzna wyrzeźbił sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Darek

Mój podopieczny Darek osiągną genialne efekty! Jego konsekwencja w działaniu jest niebywała. To naprawdę udana współpraca. Warto brać z niego przykład.

Efekty odchudzania kobiety

Monika

Moja bardzo sumienna podopieczna. Nasza współpraca trwała 8 miesięcy. Waga początkowa to 80 kg zaś waga aktualna to 62 kg. Monika nadal trenuję pod moim okiem aby utrzymać efekty odchudzania.

Mężczyzna schudł trenując

Paweł

To mój bardzo sumienny podopieczny. Jest rzetelny i szczerze przykłada się do diety oraz treningów. Cieszę się, że mam w swoim teamie osoby, które wiedzą co to znaczy ciężka praca i CIERPLIWOŚĆ!

Kobieta schudła trenując z trenerem personalnym

Ewa

Moja podopieczna i jej efekty ciężkiej pracy. Ewa zgubiła -7 kg i straciła -14 cm w obwodzie pasa. Wykonała kawał świetnej roboty!

Mężczyzna zbudował masę mięśniową trenując z trenerem personalnym

Marcin

Marcin już dłuższy czas trenował na siłowni, ale dopiero gdy trafił pod moje skrzydła to osiągnął upragnioną sylwetkę! Zaczęliśmy od porządnej redukcji, a teraz z wielka uwagą pracujemy nad czystą masą mięśniową. Na żywo sylwetka Marcina wygląda naprawdę znakomicie.

Kobieta schudła trenując z trenerem personalnym

Marzena

Moja podopieczna to szczęśliwa i pewna siebie kobieta, która zgubiła -25 kg i straciła – 27 cm w biodrach! Jednak nie zawsze tak było, gdy zgłosiła się do mnie miała problemy ze zdrowiem i niską samooceną. Na szczęście udało się temu zaradzić!

Mężczyzna wykształtował sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Dawid

Pół roku sumiennych treningów oraz przestrzegania diety zaowocowały zmianą sylwetki. Dawid spalił zbędny tłuszcz i zbudował kilka kilogramów mięśni. Z tego okresu jesteśmy bardzo dumni.

Kobieta schudłą trenując z trenerem personalnym

Beata

Solidne treningi oraz zdrowe nawyki żywieniowe dały mojej podopiecznej świetne rezultaty! Znacznie mniejsze obwody ciała, spadek wagi o -8kg, poprawa siły i wytrzymałości.

Mężczyzna zredukował tkankę tłuszczową trenując z trenerem personalnym

Szymon

Pod moim okiem mój podopieczny wykonał naprawdę niesamowitą robotę! Nasza współpraca z Szymonem trwała 6 miesięcy. W tym czasie schudł -20 kg i doskonale wyrzeźbił swoje ciało.

Kobieta schudła trenując z trenerem personalnym

Agnieszka

Moja podopieczna, która nie narzeka tylko działa. Efektem jest -10kg mniej na wadze oraz -16 cm w obwodzie pasa!

Mężczyzna schudł trenując z trenerem personalnym

Radek

Chciałbym wam pokazać przemianę mojego podopiecznego Radka, który zgubił -22 kg. Nasza współpraca trwała 4 miesiące, podczas jej trwania jedynie raz spotkaliśmy się na żywo, a przez resztę czasu nasz kontakt był głownie online.

Kobieta schudła trenując z trenerem personalnym

Aleksandra

Przemiana Aleksandry, która schudła -9kg i staciła -13 cm w obwodzie pasa! Jej celem była redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji.

Mężczyzna schudł trenując z trenerem personalnym

Irek

Mój podopieczny Irek zgubił -26 cm w pasie oraz -20 cm w biodrach. Jednak nie powiedział ostatniego słowa i nadal mnie słucha i chudnie!

Kobieta schudła trenując z trenerem personalnym

Paulina

Moja podopieczna i efekty naszej współpracy! Paulina schudła -10kg, spaliła dużo tkanki tłuszczowej i znacznie poprawiła budowę swojego ciała. Z szarej myszki stała pewną siebie kobietą. Jestem z niej bardzo dumny!

Mężczyzna wyrzeźbił sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Rafał

Rafał jest bardzo zadowolony z pracy z trenerem osobistym. Pod moim okiem Rafał zgubił 20 kg i jego sylwetka nabrała lepszych kształtów. Zakończyliśmy pierwszy etap redukcji.

Kobieta wyrzeźbiła sylwetkę trenując z trenerem personalnymMężczyzna wyrzeźbił sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Anna

Z Anią pracujemy razem 1 rok. Progres jaki wykonała jest bardzo znaczący. Przez cały okres ściśle przestrzegała diety oraz regularnie trenowała. Konsekwentnie realizowała założenia planu co pozwoliło jej stanąć na deskach sceny bikini fitness. Po wakacyjnej przerwie razem z Anią rozpoczynamy realizacje kolejnych celów!

Mężczyzna wyrzeźbił sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Łukasz

Nasza współpraca trwa już dłuższy czas. Sylwetka przeszła naprawdę dużą metamorfozę. Z grubaska stał się kulturystą.

Mężczyzna schudł trenując z trenerem personalnym

Piotr

Z Piotrem współpracowaliśmy online. Całą metamorfozę rozpoczęliśmy od redukcji tkanki tłuszczowej. Aktualnie jesteśmy w trakcie budowanie masy mięśniowej. Jako trener osobisty online jestem bardzo zadowolony z efektów. Widać, że wytyczne są rzetelnie wykonywane!

Kobieta wyrzeźbiła sylwetkę trenując z trenerem personalnym

Marzena

Kolejna podopieczna która może pochwalić się świetnymi rezultatami. Utrata tkanki tłuszczowej na brzuchu, wysmuklenie nóg oraz ujędrnienie ciała to efekty naszych treningów personalnych.

Adam Pyłko wyrzeźbił swoją sylwetkę

Adam

Regularne treningi oraz zdrowe odżywianie ukształtowały moją sylwetkę. Teraz cieszę się dobrym wyglądem i samopoczuciem.

Mężczyzna zbudował masę trenując z trenerem personalnym

Paweł

Redukcję tkanki tłuszczowej Paweł zaczynał z waga 91 kg. Aktualnie waga wskazuje 84 kg, a jego sylwetka bardzo dobrze się prezentuje.

Mężczyzna schudł trenując z trenerem personalnym

Kamil

Siedem miesięcy solidnej pracy i jak widać po zdjęciach efekt jest oszałamiający. Z ręka na sercu mogę powiedzieć, że to prawdziwy tytan pracy. Do treningu i diety przykłada się jak nikt inny. Najbardziej cieszy mnie to, że Kamil nie spoczywa na laurach i chce więcej. Jego celem jest dobrze wyglądać, a nie być tylko chudym. Dlatego dopalimy resztki tłuszczu i zaczniemy powoli budować masę mięśniowa.

Zobacz co mówią o mnie moi podopieczni.

Marcin Kuczyński

Treningi z Adamem to jedna z niezapomnianych przygód! Multum wskazówek, podpowiedzi, uśmiechu. Adam jest trenerem który wymaga! Nie są to treningi na pokaz tylko ostre wyciskanie ostatnich potów do utraty tchu! Polecam.

Jolanta Pełka

Ciężka praca + zabawa + dużo śmiechu = zaczynam kochać te zajęcia i zaczynam się od nich uzależniać. Adam poza byciem trenerem ma szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne. U niego nie ma, że „nie mogę”, „nie dam rady”, „boli”, „umieram”….

Paweł Stefanowski

Z Adamem nie ma żartów – ćwiczenia dobiera super, ale też nie odpuści Ci dopóki nie opadniesz z sił 🙂 Efekty mówią same za siebie! Polecam!

Ewelina Korzeniecka

Człowiek, który ma ogromną wiedzę, fajne podejście do ludzi i przede wszystkim zawsze można na niego liczyć. O co by się nie spytać, zawsze otrzymam wiadomość. Każdemu, kto potrzebuje trenera i chce się za siebie wziąć serdecznie polecam Adama.

Marcin Maliton

Współpraca z Adamem zmieniła wiele w moim życiu- na lepsze 🙂 Uwierzyłem, że mogę więcej, poprawiłem kondycję, stale się rozwijam, a to wszystko w przemiłej atmosferze pod profesjonalnym okiem trenera.

Aleksandra Pryczynicz

Odpowiednio dobrane i ustawione ćwiczenia pod każdego. Dokładnie wytłumaczone każde nowe ćwiczenie, co sprawia, że nie zniszczymy sobie postawy, stawów i kręgosłupa!

Paulina Miruć

Od dłuższego czasu trenuje z Adamem i obiektywnie mogę stwierdzić, ze trenerem jest świetnym. Uwielbia podnosić poprzeczki, dzięki czemu treningi są zróżnicowane a przez to bardzo ciekawe. Polecam!

Martyna Sulewska

Świetne podejście do ćwiczących, umie stworzyć dobrą atmosferę na treningu, jakość zajęć bardzo wysoka pod kątem metodycznym, indywidualne podejście do każdego. Adam z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy!

Małgorzata Wiśniewska

Adam – trener idealny! W momentach kiedy już mi się wydaję, że nie mam siły, ciężar jest za duży lub powtórzeń jest za dużo, on dobrze wie, że to nieprawda! Dzięki stanowczości i wsparciu Adama mogę więcej. Polecam!

Gabriela Suchocka

Jeśli potrzebujesz trenera osobistego, który przygotuje dla Ciebie trening personalny dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb to lepiej trafić nie możesz!

Paulina Sitko

Człowiek, który wkłada całe serce w to co robi. Adam całym sobą angażuje się w jak najlepsze przekazanie wiedzy swoim podopiecznym podczas treningu. Polecam gdy ktoś chce rozpocząć swoją historię z profesjonalnym sportem.