Trener personalny Białystok

Nazywam się Adam Pyłko, jestem licencjonowanym trenerem personalnym oraz trenerem osobistym online, działającym na terenie Białegostoku. Swoją wiedzę opieram na szkoleniach, własnym doświadczeniu i pracy z klientami. Staram się regularnie poszerzać swoją wiedzę dotyczącą żywienia oraz metod treningowych, dzięki czemu układane przeze mnie plany treningowe jak i plany dietetyczne są bardzo skuteczne. Jako doświadczony trener personalny udoskonalam nie tylko swoją sylwetkę, ale również pomagam zgubić zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową oraz poprawić sprawność fizyczną.

Trener trzyma certyfikat instruktora personalnego.

Współpracując z moimi podopiecznymi stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego z klientów. Każdy plan treningowy oraz żywieniowy jest dopasowany do potrzeb oraz możliwości podopiecznego, tak aby cel mógł zostać osiągnięty w bezpieczny i skuteczny sposób.

Oprócz prowadzenia treningów personalnych zajmuje się także prowadzeniem klientów online, dzięki czemu współpraca z osobami spoza Białegostoku jest również możliwa. Jest to bardzo dobra forma współpracy przynosząca takie same rezultaty jak stacjonarne treningi prowadzone na siłowni, a w szczególności u osób bardziej zaawansowanych.

Lubię dzielić się swoją wiedzą ze swoimi podopiecznymi. Czerpię dużą przyjemność z pomagania innym w osiąganiu ich celów. Cieszę się gdy widzę zaangażowanie moich klientów oraz ich satysfakcję z osiąganych efektów. Mam wielu zadowolonych podopiecznych, którzy osiągnęli swój cel.